fbpx

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi Takip Edin :

Site Müdürü

Hizmetlerimiz /

Site Müdürü

Hizmetlerimiz

Site Müdürü

Modern anlamda site müdürleri, kuruluşun ya da mülk aksiyonlarının etkili bir şekilde yönetilmesini ve sürdürülmesini sağlayan kişi olarak ifade edilebilir. Bina veya tesislerin bakımlarından sorumlu olarak, aidatların toplanıp bu kaynağın nasıl değerlendirilmesi, çevrenin planlanması ve denetiminin sağlanması açısından site yönetimiyle birlikte koordineli şekilde çalışırlar.

Site Müdürünün Sorumlulukları

Site müdürünün sorumlulukları arasında ilk olarak güvenliğin ve emniyetin doğru bir şekilde sağlanması gelir. Sitenin, site içerisindeki tesislerin güvenli olmasından ve aynı zamanda siteye kimlerin girip çıktığını kontrol eden güvenliklerin görevlendirilmesinden de sorumludur. Site içerisindeki sorunlar ve yapılması gerekenlerin planlanmasından, hizmetlerin doğru bir şekilde yerine getirilmesi de görev ve sorumlulukları arasında yer alır. Site müdürü, site sakinlerinin aidat ödemelerinin zamanında toplanmasını da sağlar. Kısacası sitedeki mali ve diğer teknik işlerin yerine getirilmesinde aktif rol oynar. Binaların veya dairelerin bakım durumunu, eksikliklerini ve diğer önemli bilgileri rapor olarak site yönetimine sunar.

Site Müdürü Hizmetinin Avantajları

Site müdürü görev ve sorumlulukları nedeni ile bina sakinlerinin site ile ilgili takip etmesi gereken işleri ve mali sorumlulukları takip edip ilan eder. Bu sayede ödemelerde gecikmeler yaşanmaz ve aynı zamanda da oluşabilecek karışıklıkların önüne geçerek konforlu ve huzurlu bir yaşam sunar. Müdür, site içerisindeki olumsuzlukların iyileştirilmesi için yapılacak olan işleri takip eder. İstek ve sorunların kısa sürede yanıtlanması açısından iş verimliliğini de arttırır. Aidatlar ve diğer ödemeler tek bir yönetimde toplandığından dolayı düzenlilik sağlanır. Site yönetimi olan sitelerde acil durum senaryoları ile ilgili tatbikatlar da düzenlenir. Bu sayede kriz anlarında nasıl davranılması gerektiği ve neler yapılabileceği hakkında ön bilgi verilmiş olur. Profesyonel ve deneyim sahibi site müdürleri tüm kriz anlarında en pratik çözümleri gerçekleştirir. Sürdürülebilir ve inovatif araç ve gereçlerin kullanılmasına teşvik ederek enerji verimi de sağlayabilir. Bu enerji verimi site sakinlerinin ekonomilerini olumlu yönde etkilerken, çevrenin korunmasını da sağlar. Site müdürleri, site içersinde yer alan tüm sosyal alanların bakım, hijyeni konusunda sorumlu teknik ve temizlik personeline talimat vererek işlerin zamanında yapılmasını sağlar.

Site müdürlüğü konusunda deneyimli ve profesyonel eleman açığınız var ise, size en uygun elemanı bulma konusunda bize başvurmanız yeterli olacaktır

Verified by MonsterInsights