fbpx

Cadde Danışmanlık

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi takip edin

İŞKUR Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi Hk.

Anasayfa /

İŞKUR Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi Hk.​

Değerli Müşterilerimiz,

Öncelikle firmamız CADDE İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK olarak sizlere önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Eleman temin süreci, hem işletmelerin hem de işverenlerin verimliliği ve başarısı için kritik bir rol oynar. Bu nedenle, iş birliği içinde olduğunuz firmaların resmiyetini kontrol etmek son derece önemlidir.

Lütfen, eleman ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere seçtiğiniz firmalardan İşkur Özel İstihdam Bürosu Belgelerine sahip olup olmadıklarını doğrulayınız. Güvenilir bir iş ortağı seçmek, iş ilişkilerinizin sağlamlığını ve uzun vadeli başarısını etkileyen temel bir unsurdur.

Firma seçimi aşamasında, aklınıza gelebilecek tüm soruları firma yetkililerine sormaktan çekinmeyiniz. İhtiyacınız olan bilgileri edinmek ve firmayla iletişim kurmak, güvenilir bir iş ortaklığına adım atmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda, yetkililerin sorduğu tüm soruları net bir şekilde cevaplayınız.

Firmalar aslında bir ürünün yetkili servisi gibidir. İhtiyaç duyduğunuz anda ona ulaşabiliyorsanız o zaman rahat olun, çünkü doğru adrestesiniz demektir.

Beklentilerin yanı sıra eleman konusunda özveride bulunmanız gereken hususlar da vardır hiç şüphesiz…

a) Onlara güvenmeniz (tedbiri elden bırakmadan)
b) Onlara yaklaşımınız
c) Onların özlük haklarına saygı duymanız
d) Empati kurmanız…

Bu maddeleri daha da çoğaltabiliriz.

Yine çok ama çok önemli bir husus daha var;

Elemanla ilgili bir şey yaparken mutlaka firmanız ile iletişim halinde olunuz. Ayrıca ileride sizleri üzüntüye sevk etmemesi nedeniyle, konuşulanların dışında asla para vermeyiniz.

Çalışma Şeklimiz

Sizlerle çalışma şartlarında anlaştığımız taktirde;

Elemanın kısa bilgilerini ve fotoğrafını sizlere WhatsApp ya da kullandığınız bir sohbet programı yoluyla gönderip sunum yapıyoruz.

Kısa bir süre sonra sizlerden dönüş bekliyoruz.

Not: Size aday sunumu yaptıktan sonra lütfen bizlere hemen dönüş sağlayınız. Çünkü iş arayanların da acil işe ihtiyaçları olduğunu unutmayınız.

Şayet adaylardan çalışmak istediğiniz varsa onları bizlere bildiriyorsunuz. Bizler de o aday ile kontak kurup sizden, gerek büromuzda veya gerekirse sizlerin belirteceği yerde (ev, ofis gibi) bir randevu temin ediyoruz. Görüştüğünüz aday ile anlaştığınız takdirde evinize elemanı biz teslim ediyoruz.

Çalışma şartlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya Eleman Temini sürecinde destek istemek için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İşbirliğimizin sağlıklı ve uzun vadeli olması için her türlü desteği sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,

CADDE İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK

İşkur Özel İstihdam Belgesi
İletişime Geçin
💬Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button