fbpx

Cadde Danışmanlık

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi takip edin

Hakkımızda

Anaysafa /

Hakkımızda

Hayatın Her Anında Size Eşlik Ediyoruz.

Şüphesiz ki bir işte alaylı olmak kadar eğitimli olmak da önemlidir. Veya diğer bir deyişle eğitimli olmak kadar alaylı olmak da önemlidir. Ne mutlu ki bizde ikisi de var.

Şüphesiz her işletme, kurum kendini öne çıkarmak için birtakım abartılar içine girebilir; Oysa bizde samimiyeti, dürüstlüğü, hoşgörülüğü, dikkati, her anlamda seçiciliği… Ve en önemlisi saygıyı bulacaksınız. Çünkü; İnsan ilişkilerinde saygı olmazsa olmaz bir koşuldur.

Bizim galiba bir eksiğimiz, işimizi profesyonelce yaparken amatörce ruh ve heyecan içinde olmamızdır. Bundan da son derece memnunuz. Hangi işi yaparsanız yapın, empati kuramazsanız başarılı olmanız söz konusu değildir.

Bu sektör aslında tamamen güvene dayalı bir sektördür. Evinize alacağınız elemandan çok şirkete ve çalışanlara güvenmelisiniz. Aksi takdirde hüsrana uğrarsınız. Biz de diğer şirketler gibi işe vereceğimiz elemanları sözlü mülakattan geçiririz. Yanılma payımız diğerlerine bir tık daha azdır. Çünkü yukarıda da dediğim gibi eğitim ve tecrübe bir etkendir.

Yeni kuruluyor olmak bence tecrübesiz demek değil bilakis tecrübeyi daha da geniş kitlelere ulaştırmak için bir adım atmaktır. Hatta şöyle bir örneğe de benzetebiliriz; Hizmet verdiğiniz yer ve kişi sayısı az ve küçükken yeni isim alarak, yenilenerek, elemanlarınızı yenileyerek hizmet vermek gibi…

Aslında bizi bir nevi servis gibi düşünün. Diyelim ki bir gün evinize bir televizyon almaya karar verdiniz, bu kararınızı gerçekleştirdiniz ve ailece oturdunuz TV izlerken şans bu ya birden televizyon hizmet dışı kaldı. Bu durumda ne yapacaksınız? TV fabrikasını arayamayacağınıza göre servisi aramanız gerekir. Ama saat 02.30’dur. Arayıp aramamakta tereddüt ederken birden aramaya karar verdiğinizi düşünelim. Eğer aradığınızda telefon cevap veriyorsa ne ala, vermiyorsa yanlış adrestesiniz demektir. İşte o saatte bile bizi aradığınızda sizi soft bir ses “Buyurun efendim.” diye karşılayacaktır. Bu da sizin doğru adreste olduğunuzu yani bizle görüştüğünüzü gösterir.

Çok iddialı bir cümle söylemek isterim o da hizmet isimden sonra ikinci sırada konuşuluyorsa bunu kendimize hakaret sayarız; çünkü bizim yarışımız hizmet yarışıdır.

İletişime Geçin
💬Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button