fbpx

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi Takip Edin :

İkiz Bebek Bakıcısı

Hizmetlerimiz /

İkiz Bebek Bakıcısı

Hizmetlerimiz

İkiz Bebek Bakıcısı

Aynı zamanda dünyaya gelen bebekler ikiz olarak adlandırılır. İkiz bebeklerin bakımları, tek bebeğe göre daha zordur. Bu nedenle aileler çocukluk dönemine kadar ikiz bebek bakıcısı hizmetinden destek alırlar. Alınan bu destek ile her iki bebeğin gelişimi olumlu yönde etkilenirken, anne ve babanın birbirlerine, kendilerine ve işlerine ayıracakları zamanları planlamaları açısından bakıcı hizmeti alınması oldukça avantajlıdır. Anne, baba aralarındaki ve bebekleriyle olan iletişimleri, bebeklikten itibaren çocukları olumlu veya olumsuz yönde etkiler. Olumsuzlukların önüne geçilmesinde ikiz bebek bakıcılarının rolü göz ardı edilmemelidir. İkiz bebek bakıcıları, ikiz bebek ile ilgilenirken aynı zamanda ebeveynlerin birbirleri ile ve bebekler ile olan iletişimlerinin doğru bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlar. Bu sayede ebeveynler ve bebekler arasındaki duygusal bağ iyileştirilmiş olur. İkiz bebek bakıcısı hizmeti, hem bebek hem de ebeveynler için destekleyici role bürünür.

İkiz Bebek Bakıcısı Hizmetinin Avantajları

İkiz bebeklerin karakter gelişimleri ve sağlık durumları farklılık gösterebilir. Profesyonel ve tecrübe sahibi olan ikiz bebek bakıcısı, iki bebeğin de hijyen, yemek ve uyku düzeninden sorumludur. Bu da anne ve babanın ev içerisindeki iş yükünün azaltarak ebeveynlerin dinlenmesini, sosyalleşmesini ve birbirlerine zaman ayırmasını sağlar. İkili ilişkilerin olumlu olması, bebeklerin büyürken sevgiyi ve şefkati doğru bir şekilde almalarına olanak tanır. İkiz bebek bakıcıları çalışan anne ve baba için önemli bir avantajken, çalışmayan anneler için de destekleyici bir özelliğe sahiptir. İlk kez bebek sahibi olan ya da farklı yaş gruplarından çocukları olan ebeveynler için de ikiz bebek bakıcılığı önemli bir hizmettir.

İkiz Bebek Bakıcısının Sorumlulukları

İkiz bebek bakıcısı, bebeklerin altının değiştirilmesi, banyo yaptırılması gibi genel hijyeninden ve beslenme, uyku düzeni gibi eylemlerden sorumludur. Bebeğin kaç aylık olduğuna bağlı olarak anne sütünün verilmesinin takibi veya ek gıda gibi besinlerin bebeğe verilmesine yardımcı olur. Bebeğin doğru bir şekilde beslenmesi, doğru bir şekilde büyümesine ve gelişmesine katkı sağlar. Bu nedenle ikiz bebek bakıcıları bebeğin büyümesini ve gelişmesini yakından takip ederek oluşabilecek sorunlar hakkında ebeveynin bilgilendirilmesini sağlar. Bakıcı, bebeğin sağlık durumundan olduğu kadar ev içerisindeki eşyaların, bebeğe zarar vermeyecek şekilde düzenlenmesine de yardımcı olabilir. Bu nedenle de bebeklerin güvenliğini sağlamak bakıcının sorumlulukları arasında yer alır.  Bebeklerin fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir ortamda gelişmeleri ve büyümeleri ikiz bebek bakıcısının görevlerinden yalnızca biridir. Annenin, babanın veya her ikisinin de evde olamayacağı acil durumlarda da ikiz bebek bakıcısı hizmetinden faydalanılabilir. 

İkiz bebek bakıcıları ailenize uygun şekilde yatılı, gündüzlü veya yarı zamanlı çalışabilir. İkiz bebeklere sahipseniz ve güvenilir, profesyonel bir bakıcı arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak ailenize ve beklentilerinize uygun bakıcıyı acil şekilde bulma konusunda bizden hizmet alabilirsiniz.

Size Uygun Elemanı Nasıl Buluyoruz?

İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaştıktan sonra, portföyümüzde yer alan elemanlar içerisinden sizlerin kriterlerine uygun, güvenilir, deneyimli olanların profillerini, resimlerini ve referanslarını en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Daha sonra beğendiğiniz elemanla sizi görüştürüyoruz.

Elemandan Memnun Kalmazsam?

Size uygun elemanı belirledikten sonra eleman, şirketimiz ve sizinde ekleneceğiniz bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeye istinaden şirketimiz, çalıştırdığınız kişiden memnun kalmaz iseniz 2 ay içersinde ek olarak 2 eleman daha göndermeyi taahhüt eder.

Verified by MonsterInsights