fbpx

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi Takip Edin :

Villa Elemanları

Hizmetlerimiz /

Villa Elemanları

Hizmetlerimiz

Villa Elemanları

Villa oldukça büyük yaşam alanı olduğundan dolayı villa elemanları gibi yardımcılara ihtiyaç duyulur. Kadınlar genellikle ev işleriyle meşgul olurken, erkekler ise çevre düzenlemesi, bahçıvanlık, havuz bakımı, tamirat gibi işlerde çalışır. Kısacası, villa elemanı konusunda iş tanımları önceden belirlenerek ona göre bir çalışan tercih edilir.

Villa Elemanları ve Görevleri

Villa elemanlarının görevleri farklılaşabilir. Bazı villalarda ihtiyaca göre yardımcı konusunda birden fazla kişiye ihtiyaç duyulabilir. Bu işler; ev hijyeni ve temizliği, yemek yapımı, çocuk veya yaşlı bakımı, bahçe düzenlemesi, havuz temizliği ve bakımı, tamir ve tadilat gibi işlerin yanı sıra şoförlük için de bir kişiye ihtiyaç duyulabilir. Villa elemanları yatılı ya da gündüzlü olarak görev alabilirler.

Profesyonellik

Profesyonellik, ev yaşam alanındaki iş görevlerinin pratik bir şekilde kısa sürede sonuca ulaştırılması için oldukça önemlidir. Bu nedenle villa elemanlarının profesyonel olmaları son derece önemlidir. Profesyonel çalışanlar, hem kendi iş yüklerini hem de ailenin iş yükünü azaltır. Evin tertip ve düzenli olmasını sağlamak, ailenin yaşam kalitesini arttırmak, çocuğun ev içerisindeki güvenliğini tehdit eden eşyaların düzenlenmesi gibi sorumluluklara da sahip olabilirler. Bu nedenle yalnızca kendi alanlarında değil, farklı alanlarda da profesyonel olmaları beklenir.

Tecrübe ve Deneyim

Villanızın iç ve dış bakımından sorumlu olan kişilerin tecrübeli ve deneyimli olması önemlidir. Bu sayede hem işlerin aksamasının önüne geçilir hem de uyum içerisinde bir çalışma düzeni sağlanır. Uzun yıllar bu sektörde görev alan deneyimli kişilerden destek alınması villanızın gereksinimlerinin karşılanmasına da katkı sağlar.

Size Uygun Elemanı Nasıl Buluyoruz?

İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaştıktan sonra, portföyümüzde yer alan elemanlar içerisinden sizlerin kriterlerine uygun, güvenilir, deneyimli olanların profillerini, resimlerini ve referanslarını en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Daha sonra beğendiğiniz elemanla sizi görüştürüyoruz.

Elemandan Memnun Kalmazsam?

Size uygun elemanı belirledikten sonra eleman, şirketimiz ve sizin de ekleneceğiniz bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeye istinaden şirketimiz, çalıştırdığınız kişiden memnun kalmaz iseniz 2 ay içerisinde ek olarak 2 eleman daha göndermeyi taahhüt eder.

Verified by MonsterInsights