fbpx

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi Takip Edin :

Özel Hemşire Hizmeti

Hizmetlerimiz /

Özel Hemşire Hizmeti

Hizmetlerimiz

Özel Hemşire Hizmeti

Evde hasta bakmak oldukça zor bir süreci kapsar. Bu zorlu süreçte sağlık ve uygulama açısından bazı konularda profesyonel desteğe ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenlerle hastanızın sağlık ihtiyaçlarının diplomalı hemşire hizmeti alarak doğru bir şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Sağlık hizmetine ihtiyaç duyan yatalak, kronik veya hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastaların, tedavi süreçleri uzayabileceği gibi yeni problemlerin ortaya çıkmasına da neden olabilir. Bu nedenle hemşire hizmeti alarak sürecin kısaltılmasını ya da bu sürecin doğru ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.  

   Aynı zamanda hastanede tedavi gören hastalarınızla özel olarak ilgilenmeleri için nöbet usülü özel hemşire hizmetinden de faydalabilirsiniz. Özel hemşireler hastanenin imkanlarını kullanarak profesyonel olarak sadece hastanızla ilgilenir. Refakatçilerin yapamadığı, uzmanlık gerektiren tedavi ve sağlık ile ilgili tüm işlemleri saatinde özel olarak takip eder ve uygular.

    İhtiyaç sahibi kişinin hastalığına göre kendini yetiştirmiş özel hemşirelerin vermiş oldukları bu hizmeti kısa süreli (saatlik, günlük) ya da uzun süreli olarak da (haftalık, aylık) alabilirsiniz.

Verified by MonsterInsights