fbpx

Cadde Danışmanlık

Osmanağa Mh. Reşit Efendi Sk. No:3/7 K:1

Kadıköy - İSTANBUL / TR

Telefon

+90 216 305 01 00

Bizi Takip Edin :

Ev Hizmeti Elemanları

Hizmetlerimiz /

Ev Hizmeti Elemanları

Hizmetlerimiz

Ev Hizmeti Elemanları

Çalışan veya evde yardımcıya ihtiyaç duyan kadınlar için ev hizmet elemanları hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmet kapsamında, ütü, ev temizliği veya yemek pişirme gibi görevleri yerine getiren kişiler ev hizmeti elemanları olarak adlandırılabilir. Ayrıca ev hizmeti elemanları mutfak alışverişi gibi alışverişlerden de sorumlu olabilir. Bu yardımcılardan destek almak, ev içerisindeki iş yükünün hafifletilmesinde oldukça avantajlıdır. Böylece çocukla daha fazla ilgilenilmesi, yoğun çalışma hayatına sahip kişilerin iş yükünün azaltılması gibi olumlu yanları vardır. Büyük ya da küçük bir evde yaşıyor olabilirsiniz. Fakat yapılacak işlerin zamanında bitirilmesi ve çocuk veya aile bireyleri ile keyifli zaman ayırabilmeniz için evde bir yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yardımcılar bazı durumlarda yatılı, yarı veya tam zamanlı hizmet vererek düzenli ve temiz, derli toplu bir evde yaşamanıza imkân sağlayabilirler.

Ev Hizmeti Elemanının Sorumlulukları

Ev hizmeti elemanının sorumlulukları arasında bir birey ile ilgilenmek bulunmayabilir. Yalnızca ev içerisindeki işlerden sorumlu olarak çalışabilir. Bu iş tanımında günlük işlerin yanı sıra yaşlı ya da çocuk bakımı gibi istekler de yer alabilir. Ancak ev hizmeti elemanının iş tanımı önceden belirlenmesi gerekir. Profesyonel bir yaklaşımla deneyimli ve tecrübeli kişilerden destek alarak yaşadığınız ya da çalıştığınız alanların temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Ev hizmeti elemanı yalnızca evde değil, şirket ofislerinde de çalışabilir. Ofisin temizliğinden ve yemek servisi, çay servisi gibi hizmetlerden de sorumlu olabilir.

Profesyonellik

Ev işleri basit gibi görünse de kısa zamanda verimlilik sağlamak oldukça zordur. Bu nedenle yapılacak olan işlerin planlanması ve bu plana uyularak işlerin tamamlanması ev sahibinin rutinlerinin bozulmaması için oldukça önemlidir. Profesyonel ve deneyimli olan yardımcı kişiler bu rutinlere dikkat ederek çalışabilirler. Yatılı ya da günün belirli bir zamanında gelecek olan misafirler için de bu profesyonel kişilerden destek alınabilir. Hem misafirler ile verimli bir zaman geçirmek hem de diğer işlerin aksamaması için yardımcılardan destek alınabilir. Profesyonel ev hizmeti elemanlarının desteği sayesinde ev işlerinin kısa sürede bitirilmesi sağlanabilir ve aileniz ile kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz.

Deneyim

Deneyim, çalışma sırasındaki hız ve verimliliği arttıran önemli hususlardan biridir. Ev işlerindeki pratik çözümler hizmetteki verimliliği arttırır. Bu nedenle ev işlerinde yardımcıya ihtiyaç duyulur. Yoğun çalışma hayatına sahip kadınlar veya erkekler, çocuklu ailelerde çalışmayan anneler için yardımcıların deneyimli ve tecrübeli olması göz önünde bulundurulur. Ev işlerinin doğru zamanda bitirilmesi, hijyenik bir şekilde yapılması da son derece önemlidir. Bu nedenle ev hizmeti elemanlarının çokça titiz davranması gerekir. Titizlik, hızlı ve pratik çalışmak da zaman içerisindeki deneyim ve tecrübelerle doğru orantılıdır. Ev yaşam alanlarınızın veya ofislerinizin her zamankinden düzenli ve hijyenik olması için bu hizmetten destek alabilirsiniz.

Size Uygun Elemanı Nasıl Buluyoruz?

İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaştıktan sonra, portföyümüzde yer alan elemanlar içerisinden sizlerin kriterlerine uygun, güvenilir, deneyimli olanların profillerini, resimlerini ve referanslarını en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Daha sonra beğendiğiniz elemanla sizi görüştürüyoruz.

Elemandan Memnun Kalmazsam?

Size uygun elemanı belirledikten sonra eleman, şirketimiz ve sizin de ekleneceğiniz bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeye istinaden şirketimiz, çalıştırdığınız kişiden memnun kalmaz iseniz 2 ay içerisinde ek olarak 2 eleman daha göndermeyi taahhüt eder.

Verified by MonsterInsights